دکتر حجت الله مهدی پور

دکتر حجت الله مهدی پور

تخصص قلب و عروق

بندرعباس
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی اکوکاردیوگرافی تست ورزش آنژیوگرافی

کد نظام پزشکی

25116

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر حجت الله مهدی پور

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی بین چهارراه مرادی و چهارراه سازمان ساختمان کسری

تلفن:07632247299

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حجت الله مهدی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حجت الله مهدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر حجت الله مهدی پور
دکتر حجت الله مهدی پور
دکتر حجت الله مهدی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حجت الله مهدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حجت الله مهدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حجت الله مهدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حجت الله مهدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت حجت الله مهدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت الله مهدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حجت الله مهدی پور کجا است؟
دکترحجت الله مهدی پور مطب دکتر حجت الله مهدی پور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حجت الله مهدی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حجت الله مهدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حجت الله مهدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حجت الله مهدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حجت الله مهدی پور متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حجت الله مهدی پور چه زمانی است؟
دکتر حجت الله مهدی پور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت الله مهدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حجت الله مهدی پور چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر حجت الله مهدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حجت الله مهدی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر حجت الله مهدی پوردکترحجت الله مهدی پور dr hojatollah mehdipoor از دکترهای متخصص قلب و عروق بندرعباس هستند. مطب دکتر حجت الله مهدی پور در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی بین چهارراه مرادی و چهارراه سازمان ساختمان کسری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حجت الله مهدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632247299 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حجت الله مهدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حجت الله مهدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حجت الله مهدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حجت الله مهدی پور متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حجت الله مهدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.