دکتر گیتا ذوالفقاری

دکتر گیتا ذوالفقاری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

44462
%91
پیشنهاد(از 173 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر گیتا ذوالفقاری

آدرس:

بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم

تلفن:07632220412

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • البرز
 • کارمندان دولت
 • بانک صادرات
 • بانک ملت
 • سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گیتا ذوالفقاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گیتا ذوالفقاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 173 کاربر)

%91
157 کاربر از 173 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  54 نفر
 • 45-90 دقیقه
  53 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  55 نفر

نظرات

هلنا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبین میتونن بهترم باشن😊

رضوان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستن ولی با همه بیمه ها قرارداد ندارند...

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند، من ازشون راضیم.

الهام
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام.من از کار دکتر اصلا راضی نیستم.بین دکتر و بیمار حریم خصوصی نیست.......به بیمار رسیدگی نمیشه

نشمیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوب و باحوصله هستن ..کاملا به صحبتهای بیمار گوش میدن و توضیحات کامل رو بیان میکنن وتنها نکته منفی اینکه چند تا مریض همزمان داخل اتاق هستن و متاسفانه صحبتهای همدیگه رو میشنون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر گیتا ذوالفقاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گیتا ذوالفقاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گیتا ذوالفقاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گیتا ذوالفقاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گیتا ذوالفقاری چقدر است؟
هزینه ویزیت گیتا ذوالفقاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا ذوالفقاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گیتا ذوالفقاری کجا است؟
دکتر گیتا ذوالفقاری 1 مطب در مطب دکتر گیتا ذوالفقاری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گیتا ذوالفقاری را ببینید.
+
آیا دکتر گیتا ذوالفقاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا ذوالفقاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گیتا ذوالفقاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گیتا ذوالفقاری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گیتا ذوالفقاری چه زمانی است؟
دکتر گیتا ذوالفقاری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گیتا ذوالفقاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گیتا ذوالفقاری چقدر است؟
تا کنون 173 نفر به دکتر گیتا ذوالفقاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گیتا ذوالفقاری 5 از 5 است.

درباره دکتر گیتا ذوالفقاریدکتر گیتا ذوالفقاری dr gita zolfaghari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر گیتا ذوالفقاری در بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گیتا ذوالفقاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632220412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گیتا ذوالفقاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گیتا ذوالفقاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گیتا ذوالفقاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گیتا ذوالفقاری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گیتا ذوالفقاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.