%96
پیشنهاد(از 62 کاربر)

درباره‌ی پزشک

افسردگی، اضطراب، سردرد، بیش فعالی کودکان، نوروفیدبک، مشاوره و روان درمانی، مشکلات خواب، نوار مغز، ترک اعتیاد

کد نظام پزشکی

117373

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر مقصود پوررحیمی

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم

تلفن:07632236756

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • تامین اجتماعی
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مقصود پوررحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مقصود پوررحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 62 کاربر)

%96
59 کاربر از 62 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مقصود پوررحیمی
دکتر مقصود پوررحیمی
دکتر مقصود پوررحیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مقصود پوررحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مقصود پوررحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مقصود پوررحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مقصود پوررحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مقصود پوررحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مقصود پوررحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مقصود پوررحیمی کجا است؟
دکترمقصود پوررحیمی مطب دکتر مقصود پوررحیمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مقصود پوررحیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مقصود پوررحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مقصود پوررحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مقصود پوررحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مقصود پوررحیمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مقصود پوررحیمی چه زمانی است؟
دکتر مقصود پوررحیمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مقصود پوررحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مقصود پوررحیمی چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر مقصود پوررحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مقصود پوررحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مقصود پوررحیمیدکترمقصود پوررحیمی dr maghsood poorrahimi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباس هستند. مطب دکتر مقصود پوررحیمی در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مقصود پوررحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632236756 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مقصود پوررحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مقصود پوررحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مقصود پوررحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مقصود پوررحیمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مقصود پوررحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.