%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان افسردگی، وسواس، مشاوره، بیش فعالی کودکان، اختلالات جنسی، اضطراب، روانکاوی، سردرد، ترک اعتیاد

کد نظام پزشکی

۸۳۴۲۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب سه راه پلنگ صورتی

آدرس:

بندرعباس، تقاطع رازی، سه راه پلنگ صورتی، روبه روی داروخانه سینا، ساختمان پزشکان شمس، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۱۰۰
۱۷ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سه راه پلنگ صورتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمد طاهری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محمد طاهری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر محمد طاهری
دکتر محمد طاهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد طاهری کجا است؟
دکتر محمد طاهری 1 مطب در مطب سه راه پلنگ صورتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد طاهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد طاهری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد طاهری چه زمانی است؟
دکتر محمد طاهری از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد طاهری چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر محمد طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد طاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد طاهریدکتر محمد طاهری dr mohammad taheri از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباس هستند. مطب دکتر محمد طاهری در بندرعباس، تقاطع رازی، سه راه پلنگ صورتی، روبه روی داروخانه سینا، ساختمان پزشکان شمس، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632229600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد طاهری تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.