دکتر سید محمد مهدی حقی

دکتر سید محمد مهدی حقی

تخصص داخلی

بندرعباس
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص داخلی (گوارش، آندوسکپی، دیابت، تیرویید، کبد چرب، ریه، بیماری های روماتیسمی) عضو انجمن گوارش و کبد ایران

کد نظام پزشکی

۸۷۳۷۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر سید محمد مهدی حقی

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد مهدی حقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد مهدی حقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سید محمد مهدی حقی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید محمد مهدی حقی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید محمد مهدی حقی
دکتر سید محمد مهدی حقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد مهدی حقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد مهدی حقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد مهدی حقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد مهدی حقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد مهدی حقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد مهدی حقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد مهدی حقی کجا است؟
دکتر سید محمد مهدی حقی 1 مطب در مطب دکتر سید محمد مهدی حقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد مهدی حقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد مهدی حقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد مهدی حقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد مهدی حقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد مهدی حقی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد مهدی حقی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد مهدی حقی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد مهدی حقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد مهدی حقی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سید محمد مهدی حقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد مهدی حقی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد مهدی حقیدکتر سید محمد مهدی حقی dr seyyed mohammad mehdi haghi از دکترهای متخصص تخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر سید محمد مهدی حقی در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد مهدی حقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632234221 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد مهدی حقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد مهدی حقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد مهدی حقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد مهدی حقی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد مهدی حقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.