%۹۳
پیشنهاد(از ۵۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی و مدرس دانشگاه علوم پزشکی

درمان بیماری های عفونی تنفسی،گوارشی،ادراری،تناسلی و زنان،پوست،استخوان و مفاصل،هپاتیت،ایدز،سل و انفولانزا

کد نظام پزشکی

۹۸۳۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال روبروی پاساژ طباطبایی کوچه نبش داروخانه آریا انتهای کوچه ساختمان محسن طبقه 4، واحد7

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی فراشاهی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی فراشاهی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۴ کاربر)

%۹۳
۵۰ کاربر از ۵۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید، لطفا در ساعت تعیین شده در مطب حضور داشته باشید.در غیراینصورت ویزیت نخواهید شد.

بیماران عزیز،به دلیل معاینه دقیق پزشک زمان انتظار شما در مطب بین 1 ساعت الی 1:30 ساعت میباشد. لطفا صبور باشید. با تشکر

دکتر مهدی فراشاهی نژاد
دکتر مهدی فراشاهی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی فراشاهی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی فراشاهی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی فراشاهی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی فراشاهی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی فراشاهی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فراشاهی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد کجا است؟
دکتر مهدی فراشاهی نژاد 1 مطب در مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی فراشاهی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فراشاهی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی فراشاهی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی فراشاهی نژاد متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی فراشاهی نژاد چه زمانی است؟
دکتر مهدی فراشاهی نژاد از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فراشاهی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی فراشاهی نژاد چقدر است؟
تا کنون 54 نفر به دکتر مهدی فراشاهی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی فراشاهی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی فراشاهی نژاددکتر مهدی فراشاهی نژاد dr mehdi farashahi nezhad از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری بندرعباس هستند. مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد در بندرعباس، خیابان سید جمال روبروی پاساژ طباطبایی کوچه نبش داروخانه آریا انتهای کوچه ساختمان محسن طبقه 4، واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی فراشاهی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632220048,09173603769 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی فراشاهی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی فراشاهی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی فراشاهی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی فراشاهی نژاد تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی فراشاهی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.