%91
پیشنهاد(از 860 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
عضو هییت علمی دانشگاه
فوق تخصص سرطان های زنان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات مطب خیابان امام خمینی

آدرس:

بندرعباس، خیابان امام خمینی، نرسیده به پارک جنگلی، برج بهشت، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سامیه کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سامیه کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 860 کاربر)

%91
781 کاربر از 860 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  112 نفر
 • 15-45 دقیقه
  222 نفر
 • 45-90 دقیقه
  235 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  290 نفر

نظرات

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخيص درست،درمان عالى

پریزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

همه چی خوب بود ولی زمان زیادی منتظر بودیم

پریزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستن و خوب به حرف آدم گوش میدن و مشکلو بادقت تحلیل میکنند.

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد ترین دکتر

رفیعه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

رفتارشون خوب بود.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سامیه کریمی
نوبت مطب خیابان امام خمینی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - ، خیابان امام خمینی، نرسیده به پارک جنگلی، برج بهشت، طبقه 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 4 اردیبهشت ساعت 10:50
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سامیه کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامیه کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سامیه کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سامیه کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سامیه کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامیه کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سامیه کریمی کجا است؟
دکتر سامیه کریمی 1 مطب در مطب خیابان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سامیه کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر سامیه کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامیه کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سامیه کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامیه کریمی متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سامیه کریمی چه زمانی است؟
دکتر سامیه کریمی از روز سه‌شنبه 4 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سامیه کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سامیه کریمی چقدر است؟
تا کنون 860 نفر به دکتر سامیه کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سامیه کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سامیه کریمیدکتر سامیه کریمی dr samiyeh karimi از دکترهای متخصص آنکولوژی و سرطان زنان بندرعباس هستند. مطب دکتر سامیه کریمی در بندرعباس، خیابان امام خمینی، نرسیده به پارک جنگلی، برج بهشت، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سامیه کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633684906,07633684907 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سامیه کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سامیه کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سامیه کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سامیه کریمی متخصص آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله آنکولوژی و سرطان زنان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سامیه کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.