دکتر شروین شهسواری پور

دکتر شروین شهسواری پور

تخصص داخلی

بندرعباس
%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های داخلی گوارش، کبد روماتیسم-مفاصل خون ریه-تست تنفس( اسپیرومتری) کلیه- فشارخون قلب (نوار قلب) غدد- دیابت - تیرویید بیماری های عفونی

در مطب آندوسکپی انجام می شود. 

کد نظام پزشکی

۱۲۳۲۲۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه مرادی

آدرس:

بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان پارسیان، طبقه چهارم، واحد 31

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شروین شهسواری پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شروین شهسواری پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه مرادی
دکتر شروین شهسواری پور
دکتر شروین شهسواری پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شروین شهسواری پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شروین شهسواری پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شروین شهسواری پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شروین شهسواری پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شروین شهسواری پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین شهسواری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شروین شهسواری پور کجا است؟
دکتر شروین شهسواری پور 1 مطب در مطب چهارراه مرادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شروین شهسواری پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شروین شهسواری پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شروین شهسواری پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شروین شهسواری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شروین شهسواری پور متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شروین شهسواری پور چه زمانی است؟
دکتر شروین شهسواری پور از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین شهسواری پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شروین شهسواری پور چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر شروین شهسواری پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شروین شهسواری پور 5 از 5 است.

درباره دکتر شروین شهسواری پوردکتر شروین شهسواری پور dr shervin shahsavaripoor از دکترهای متخصص تخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر شروین شهسواری پور در بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان پارسیان، طبقه چهارم، واحد 31 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شروین شهسواری پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177672972 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شروین شهسواری پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شروین شهسواری پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شروین شهسواری پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شروین شهسواری پور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شروین شهسواری پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.