دکتر آزیتا راد

دکتر آزیتا راد

تخصص داخلی

بندرعباس
%۹۶
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های داخلی گوارشی، غدد، تنفس، خون، اسپیرومتری، اندوسکپی

کد نظام پزشکی

۴۳۹۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر آزیتا راد

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزیتا راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزیتا راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۹۶
۲۰ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر آزیتا راد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر آزیتا راد
دکتر آزیتا راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزیتا راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزیتا راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزیتا راد چقدر است؟
هزینه ویزیت آزیتا راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزیتا راد کجا است؟
دکتر آزیتا راد 1 مطب در مطب دکتر آزیتا راد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آزیتا راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آزیتا راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزیتا راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزیتا راد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزیتا راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزیتا راد چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر آزیتا راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزیتا راد 5 از 5 است.

درباره دکتر آزیتا راددکتر آزیتا راد dr azita raad از دکترهای متخصص تخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر آزیتا راد در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزیتا راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632222248 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزیتا راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزیتا راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزیتا راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزیتا راد تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزیتا راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.