%۹۲
پیشنهاد(از ۲۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی رتبه ممتاز کشوردیسک گردن، دیسک کمر، تومورهای مغزی، ضربه های مغزی، شکستگی مهره، جراحی های پیچیده ستون فقرات

همکاری با بیمارستان دکتر میر، بیمارستان میرحسینی، بیمارستان مرکزی شیراز (ام آر ای)، بیمارستان و درمانگاه کوثر

 آدرس اینستاگرام: Dr.nima.derakhshan

کد نظام پزشکی

۱۳۵۹۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب معدل غربی

آدرس:

شیراز، خیابان معدل غربی، جنب مرکز تصویربرداری تابا، ساختمان نهال، طبقه ۴، واحد ۱۶

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیما درخشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیما درخشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۴ کاربر)

%۹۲
۲۲ کاربر از ۲۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معدل غربی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر نیما درخشان
دکتر نیما درخشان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما درخشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما درخشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما درخشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما درخشان چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما درخشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما درخشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما درخشان کجا است؟
دکتر نیما درخشان 1 مطب در مطب معدل غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نیما درخشان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نیما درخشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما درخشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما درخشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما درخشان متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما درخشان چه زمانی است؟
دکتر نیما درخشان از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما درخشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما درخشان چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر نیما درخشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما درخشان 5 از 5 است.

درباره دکتر نیما درخشاندکتر نیما درخشان dr nima derakhshan از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر نیما درخشان در شیراز، خیابان معدل غربی، جنب مرکز تصویربرداری تابا، ساختمان نهال، طبقه ۴، واحد ۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما درخشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301669 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما درخشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما درخشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما درخشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما درخشان تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما درخشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.