دکتر بهرام شهریاری

دکتر بهرام شهریاری

تخصص داخلی

فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

بیماریهای کلیه، فشارخون، دیالیز و پیوند
شیراز
%۹۴
پیشنهاد(از ۳۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی بیماریهای داخلی و فوق تخصص بیماریهای کلیه،فشار خون،دیالیز و پیوند(نفرولوژیست)  

خون یا پروتئین در ادرار،بیماری مزمن کلیه،وسنگ کلیه، عفونت کلیه تورم کلیه به دلیل گلومرولونفریت یا نفریت بینابببنی، سرطان کلیه یماری 

کلیه پلی کیستیک ، تنگی شریان کلیوی ،سندرم نفروتیک بیماری کلیوی مرحله نهایی نارسایی کلیه، حاد و مزمن.عوارض دیابت،فشار خون 

برروی کلیه ها 

در مطب نصب هولتر عشار خون ۲۴ ساعته انجام می شود

همکاری با بیمارستان اردیبهشت  

کد نظام پزشکی

۹۳۳۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب دکتر بهرام شهریاری

آدرس:

شیراز خیابان زند نرسیده به هتل پارس جنب دفتر هواپیمایی آسمان ساختمان ولیعصر طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام شهریاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام شهریاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۳ کاربر)

%۹۴
۳۱ کاربر از ۳۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر بهرام شهریاری
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .خواهشمندیم صبور باشید. ساعت گرفته شده در سایت به منزله ی این است که نوبت شما رزرو شده و زمانی که به مطب مراجعه نمودید ساعت ویزیت توسط منشی به شما اعلام خواهد شد. لطفا 1 ساعت قبل از زمان نوبت در مطب حضور داشته باشید.

دکتر بهرام شهریاری
دکتر بهرام شهریاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام شهریاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام شهریاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام شهریاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام شهریاری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام شهریاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام شهریاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام شهریاری کجا است؟
دکتر بهرام شهریاری 1 مطب در مطب دکتر بهرام شهریاری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرام شهریاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام شهریاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام شهریاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام شهریاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام شهریاری متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام شهریاری چه زمانی است؟
دکتر بهرام شهریاری از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام شهریاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام شهریاری چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر بهرام شهریاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام شهریاری 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام شهریاریدکتر بهرام شهریاری dr bahram shahriyari از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر بهرام شهریاری در شیراز خیابان زند نرسیده به هتل پارس جنب دفتر هواپیمایی آسمان ساختمان ولیعصر طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام شهریاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام شهریاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام شهریاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام شهریاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام شهریاری تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام شهریاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.