دکتر مسعود منتظرالحجه

دکتر مسعود منتظرالحجه

تخصص ارتوپدی

جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات
بندرعباس
%۹۱
پیشنهاد(از ۷۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان شکستگی ها
ناهنجاری های مادرزادی استخوان
آسیب های ورزشی (ترمیم رباطAclipcl,مینیسک)
تعویض مفاصل لگن،شانه و زانو
دیسک و ستون فقرات
آرتروسکوپی
آرتروز و پوکی استخوان

کد نظام پزشکی

۱۰۲۴۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر مسعود منتظرالحجه

آدرس:

بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی،کوچه قبل از پارسیان،ساختمان پزشکان شریف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود منتظرالحجه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود منتظرالحجه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۲ کاربر)

%۹۱
۶۵ کاربر از ۷۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مسعود منتظرالحجه
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .


 

دکتر مسعود منتظرالحجه
دکتر مسعود منتظرالحجه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود منتظرالحجه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود منتظرالحجه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود منتظرالحجه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود منتظرالحجه چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود منتظرالحجه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود منتظرالحجه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود منتظرالحجه کجا است؟
دکتر مسعود منتظرالحجه 1 مطب در مطب دکتر مسعود منتظرالحجه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود منتظرالحجه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود منتظرالحجه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود منتظرالحجه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود منتظرالحجه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود منتظرالحجه متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود منتظرالحجه چه زمانی است؟
دکتر مسعود منتظرالحجه از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود منتظرالحجه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود منتظرالحجه چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر مسعود منتظرالحجه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود منتظرالحجه 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود منتظرالحجهدکتر مسعود منتظرالحجه dr masoud montazerolhojjeh از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی بندرعباس هستند. مطب دکتر مسعود منتظرالحجه در بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی،کوچه قبل از پارسیان،ساختمان پزشکان شریف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود منتظرالحجه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632213283 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود منتظرالحجه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود منتظرالحجه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود منتظرالحجه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود منتظرالحجه تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود منتظرالحجه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.