دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نوید جهانی

دکتر نوید جهانی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

106339
%95
پیشنهاد(از 39 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، بیمار های اسکلتی عضلانی ( نوار عصب و عضله NCV_EMG)
دردکمر و گردن (دیسک)
دردهای مفصل
اختلال حسی اندام ها
طب سوزنی
Taping
دردهای مزمن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب دکتر نوید جهانی

آدرس:

بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 3 واحد7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوید جهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوید جهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%95
37 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

این پزشک راهنمای خوبی برای دورنمای بیماری شماست و با راهنمایی ودستورات ایشان امید به بهبودی بیشتر میشود.

میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار بااخلاق‌ صبور و راهنمایی عالی.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با حوصله و عالی

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر جهانی از نظر بنده بسیار آرام و با حوصله هستند. کاملا به توضیحات مریض گوش میدم و خوب هم توضیح میدن. تخصصی و تشخیص درستی دارند. تنها مورد منفی در مطب استفاده از دستگاه هاست که خیلی باید منتظر بمونیم و این هماهنگی ها توسط منشی ها صورت میگیره که تاخیر آن هم به عهده آنهاست. گاهی زمان بین دو دستگاه به ۴۰ دقیقه میرسه، یعنی یک دستگاه رو انجام میدم و باید ۴۵ دقیقه منتظر استفاده از دستگاه دوم باشید. البته که دستگاه محدود و بیماران زیادن اما می‌توان نوع هماهنگی رو بر اساس نسخه هر بیمار چید که تداخل نداشته باشند.

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر در زمینه کارشون فوق العاده هستند..درد من را خیلی زود تشخیص دادند و دارم مراحل درمانم را نزد ایشان طی می کنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوید جهانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر نوید جهانی
بندرعباس - بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 3 واحد7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوید جهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید جهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوید جهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوید جهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید جهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید جهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوید جهانی کجا است؟
دکتر نوید جهانی 1 مطب در مطب دکتر نوید جهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوید جهانی را ببینید.
+
آیا دکتر نوید جهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید جهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوید جهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید جهانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوید جهانی چه زمانی است؟
دکتر نوید جهانی از روز سه شنبه 5 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید جهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوید جهانی چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر نوید جهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوید جهانی 5 از 5 است.
درباره دکتر نوید جهانی


دکتر نوید جهانی dr navid jahani از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بندرعباس هستند. مطب دکتر نوید جهانی در بندرعباس بولوار سید جمال نرسیده به چهاراه فاطمیه روبرو عکاسی ساسان ساختمان اسپینال طبقه فوقانی فرش الماس کویر طبقه 3 واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوید جهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632240129,07632211290 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوید جهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوید جهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوید جهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوید جهانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوید جهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.