%۹۸
پیشنهاد(از ۳۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اصلاح نزدیک بینی، دوربینی آستیگماتیسم با لیزر (لیزیک) پیوند قرنیه، جراحی آب سیاه جراحی آب مروارید ( فیکو)

کد نظام پزشکی

۳۹۲۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب دکتر امیر جمشیدی

آدرس:

بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، بعد ازچهارراه فاطمیه، ساختمان مارال، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر جمشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر جمشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۴ کاربر)

%۹۸
۳۳ کاربر از ۳۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر امیر جمشیدی
دکتر امیر جمشیدی
دکتر امیر جمشیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر جمشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر جمشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر جمشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر جمشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر جمشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر جمشیدی کجا است؟
دکتر امیر جمشیدی 1 مطب در مطب دکتر امیر جمشیدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر جمشیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر جمشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جمشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر جمشیدی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر جمشیدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر جمشیدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جمشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر جمشیدی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر امیر جمشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر جمشیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر جمشیدیدکتر امیر جمشیدی dr amir jamshidi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی بندرعباس هستند. مطب دکتر امیر جمشیدی در بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، بعد ازچهارراه فاطمیه، ساختمان مارال، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر جمشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632242627 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر جمشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر جمشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر جمشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر جمشیدی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر جمشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.