%۹۷
پیشنهاد(از ۶۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

www.drzeighami.ir :آدرس سایت دکتر محمدرضا ضیغمی 

 جراحی بسته سنگ کلیه(PNCL) و لاپراسکوپی پیشرفته

کد نظام پزشکی

۹۷۷۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا ضیغمی

آدرس:

بندرعباس،خیابان مرادی، قبل از بانک پارسیان، جنب داروخانه امیرزاده ،ساختمان شریف، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا ضیغمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا ضیغمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۱ کاربر)

%۹۷
۵۹ کاربر از ۶۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمدرضا ضیغمی
ملاحظات

www.drzeighami.ir :آدرس سایت دکتر محمدرضا ضیغمی 

دکتر محمدرضا ضیغمی
دکتر محمدرضا ضیغمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا ضیغمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا ضیغمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا ضیغمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا ضیغمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا ضیغمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ضیغمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا ضیغمی کجا است؟
دکتر محمدرضا ضیغمی 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا ضیغمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا ضیغمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا ضیغمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ضیغمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا ضیغمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا ضیغمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا ضیغمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا ضیغمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا ضیغمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا ضیغمی چقدر است؟
تا کنون 61 نفر به دکتر محمدرضا ضیغمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا ضیغمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا ضیغمیدکتر محمدرضا ضیغمی dr mohammadreza zeyghami از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدرضا ضیغمی در بندرعباس،خیابان مرادی، قبل از بانک پارسیان، جنب داروخانه امیرزاده ،ساختمان شریف، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا ضیغمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632211120 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا ضیغمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا ضیغمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا ضیغمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا ضیغمی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا ضیغمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.