دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

تخصص جراحی مغز و اعصاب

بندرعباس
%100
پیشنهاد(از 27 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح مغز اعصاب و ستون فقرات

بیماریهای مرتبط با دیسک کمر و دیسک گردن،تنگی کانال نخاعی،انحراف ستون فقرات،تومور مغزی

همکاری با بیمارستان امام رضا و بیمارستان ام لیلی

آدرس اینستاگرام: dr.syedmohammadalimortazaviha
 

کد نظام پزشکی

127363

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول

تلفن:07632234434

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد علی مرتضوی ها را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد علی مرتضوی ها بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%100
27 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها
ملاحظات

لطفا در صورت داشتن مشکلات و بیماریهای مرتبط در ناحیه سر در ساعات 6 واخر وقت نوبت بگیرید.

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر سید محمد علی مرتضوی ها
دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد علی مرتضوی ها را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد علی مرتضوی ها چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد علی مرتضوی ها با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد علی مرتضوی ها می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها کجا است؟
دکترسید محمد علی مرتضوی ها مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد علی مرتضوی ها امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد علی مرتضوی ها متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد علی مرتضوی ها چه زمانی است؟
دکتر سید محمد علی مرتضوی ها از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر سید محمد علی مرتضوی ها رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد علی مرتضوی ها 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد علی مرتضوی هادکترسید محمد علی مرتضوی ها dr seyyed mohammad ali mortazavi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب بندرعباس هستند. مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632234434 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد علی مرتضوی ها و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد علی مرتضوی ها هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد علی مرتضوی ها فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد علی مرتضوی ها مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.