دکتر مرضیه منصوری

دکتر مرضیه منصوری

تخصص داخلی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

115039

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های داخلی (غدد،ریه، گوارش)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر مرضیه منصوری

آدرس:

بندرعباس بلوار سید جمال الدین اسدآبادی حدفاصل سه راه پلنگ صورتی و چهارراه مرادی روبروی داروخانه دکتر امیرزاده ساختمان آرش طبقه 4

تلفن:07632236494

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرضیه منصوریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه منصوری کجا است؟
دکتر مرضیه منصوری 1 مطب در مطب دکتر مرضیه منصوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرضیه منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه منصوری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه منصوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه منصوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه منصوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرضیه منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه منصوری 0 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه منصوریدکتر مرضیه منصوری dr marziyeh mansoori از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر مرضیه منصوری در بندرعباس بلوار سید جمال الدین اسدآبادی حدفاصل سه راه پلنگ صورتی و چهارراه مرادی روبروی داروخانه دکتر امیرزاده ساختمان آرش طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632236494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه منصوری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.