%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای گواهینامه زایمان فیزیولوژی 

در مطب خدمات زیر پذیرفته می شود:

1_ مراقبت های بارداری

2_ کلاس آمادگی جهت زایمان فیزیولوژی

3_ همراهی مادر جهت کاهش درد زایمان در کلیه بیمارستان ها ( مامایی همراه )

4_ بیماری های زنان - پاپ اسمیر

5_ گذاشتن و برداشتن IUD

6 _ مشاوره بلوغ - تنظیم خانواده - شیردهی و یائسگی

7 _ تعیین جنسیت

8_ مانیتورینگ قلب جنین

9 _ سوراخ کردن گوش

10 _ اوریکولوتراپی ( درمان بیماری ها توسط طب فشاری چینی بر روی گوش)

کد نظام پزشکی

۳۳۷۴۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب دکتر هدی شومار

آدرس:

بندرعباس ،خیابان شهید کازرونی ، ساختمان میلاد ،طبقه 3 ،واحد 11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به هدی شومار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران هدی شومار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر هدی شومار

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با هدی شومار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با هدی شومار می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

هدی شومار
هدی شومار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت هدی شومار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی شومار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هدی شومار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت هدی شومار چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی شومار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هدی شومار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب هدی شومار کجا است؟
دکتر هدی شومار 1 مطب در مطب دکتر هدی شومار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب هدی شومار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا هدی شومار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی شومار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
هدی شومار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی شومار متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هدی شومار چه زمانی است؟
دکتر هدی شومار از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل هدی شومار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هدی شومار چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به هدی شومار رای داده‌اند. میانگین امتیازی هدی شومار 5 از 5 است.

درباره هدی شومارهدی شومار hoda shomar از دکترهای متخصص تخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب هدی شومار در بندرعباس ،خیابان شهید کازرونی ، ساختمان میلاد ،طبقه 3 ،واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هدی شومار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632251778 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هدی شومار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هدی شومار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هدی شومار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هدی شومار تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هدی شومار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.