دکتر ماندانا سعادت

دکتر ماندانا سعادت

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ سرطان زنان
شیراز
%98
پیشنهاد(از 48 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی
استادیار دانشگاه
جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی
فلوشیپ انکولوژی ( سرطان زنان) در BCCA کانادا
دارای پروانه سونوگرافی زنان و زایمان از ARDMS آمریکا

کد نظام پزشکی

40224

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، حدفاصل بیمارستان شهید فقیهی و هتل پارس، کوچه شهید عباییان،ساختمان دی، طبقه 6

تلفن:07132303671

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

شیراز ،بلوار چمران ،بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

تلفن:07136126110

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماندانا سعادت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا سعادت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 48 کاربر)

%98
47 کاربر از 48 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** بیماران گرامی در صورتیکه ساکن شهر شیراز نیستید توصیه میشود روزهای یکشنبه و چهارشنبه جهت ویزیت اقدام نفرمایید

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مطب خیابان چمران
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ماندانا سعادت، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ماندانا سعادت
دکتر ماندانا سعادت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا سعادت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا سعادت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا سعادت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا سعادت چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا سعادت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا سعادت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا سعادت کجا است؟
دکترماندانا سعادت مطب خیابان زند و مطب خیابان چمران مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ماندانا سعادت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا سعادت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا سعادت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا سعادت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا سعادت متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا سعادت چه زمانی است؟
دکتر ماندانا سعادت از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا سعادت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا سعادت چقدر است؟
تا کنون 48 نفر به دکتر ماندانا سعادت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا سعادت 5 از 5 است.

درباره دکتر ماندانا سعادتدکترماندانا سعادت dr mandana saadat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ماندانا سعادت در شیراز ، حدفاصل بیمارستان شهید فقیهی و هتل پارس، کوچه شهید عباییان،ساختمان دی، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا سعادت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132303671 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا سعادت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا سعادت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا سعادت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا سعادت متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا سعادت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.