حلیمه امینی زاده

حلیمه امینی زاده

کارشناس مامایی

بندرعباس
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

8286

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب دکتر حلیمه امینی زاده

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی نرسیده به سه راه پلنگ صورتی کوچه جنب داروخانه دکتر امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه چهارم

تلفن:07632229813

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار
 • ایثارگران
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت
 • دانا
 • مجتمع فولاد مبارکه
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حلیمه امینی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حلیمه امینی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر حلیمه امینی زاده
حلیمه امینی زاده
حلیمه امینی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حلیمه امینی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حلیمه امینی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حلیمه امینی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حلیمه امینی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت حلیمه امینی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حلیمه امینی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حلیمه امینی زاده کجا است؟
دکترحلیمه امینی زاده مطب دکتر حلیمه امینی زاده مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حلیمه امینی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حلیمه امینی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حلیمه امینی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حلیمه امینی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حلیمه امینی زاده متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حلیمه امینی زاده چه زمانی است؟
دکتر حلیمه امینی زاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حلیمه امینی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حلیمه امینی زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به حلیمه امینی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی حلیمه امینی زاده 5 از 5 است.

درباره حلیمه امینی زادهدکترحلیمه امینی زاده dr halimeh aminizadeh از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب حلیمه امینی زاده در بندرعباس چهارراه مرادی نرسیده به سه راه پلنگ صورتی کوچه جنب داروخانه دکتر امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حلیمه امینی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632229813 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حلیمه امینی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حلیمه امینی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حلیمه امینی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حلیمه امینی زاده متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حلیمه امینی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.