دکتر سید علی سجادی

دکتر سید علی سجادی

تخصص گوش، حلق و بینی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

42682
%90
پیشنهاد(از 102 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن پلاستیک بینی و صورت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر سید علی سجادی

آدرس:

بندرعباس، روبروی پاساژ طباطبایی، کوچه آزمایشگاه رازی، ساختمان شفا، طبقه اول

تلفن:07632246000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی سجادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی سجادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 102 کاربر)

%90
91 کاربر از 102 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  53 نفر
 • 15-45 دقیقه
  39 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر مهربان و با تخصص خوب می باشند.

اسلام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی فوق العاده

پردیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده دکتر خوش برخورد و صبوری هستند

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده عالی

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید علی سجادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی سجادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی سجادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی سجادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی سجادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی سجادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی سجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی سجادی کجا است؟
دکتر سید علی سجادی 1 مطب در مطب دکتر سید علی سجادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علی سجادی را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی سجادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی سجادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی سجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی سجادی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی سجادی چه زمانی است؟
دکتر سید علی سجادی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی سجادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی سجادی چقدر است؟
تا کنون 102 نفر به دکتر سید علی سجادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی سجادی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی سجادیدکتر سید علی سجادی dr seyyed ali sajjadi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی بندرعباس هستند. مطب دکتر سید علی سجادی در بندرعباس، روبروی پاساژ طباطبایی، کوچه آزمایشگاه رازی، ساختمان شفا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی سجادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632246000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی سجادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی سجادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی سجادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی سجادی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی سجادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.