%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوار عصب و عضله بیماری های استخوان و مفاصل دیسک و ستون فقرات فلج و معلولیت طب ورزش

کد نظام پزشکی

۶۵۲۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب دکتر مهناز حسن نژاد

آدرس:

بندرعباس خیابان اسد آبادی روبه روی پاساژ طباطبایی کوچه داروخانه آریا ساختمان پزشکان شفا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز حسن نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز حسن نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهناز حسن نژاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهناز حسن نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مهناز حسن نژاد
دکتر مهناز حسن نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز حسن نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز حسن نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز حسن نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز حسن نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز حسن نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حسن نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز حسن نژاد کجا است؟
دکتر مهناز حسن نژاد 1 مطب در مطب دکتر مهناز حسن نژاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهناز حسن نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز حسن نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حسن نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز حسن نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز حسن نژاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز حسن نژاد چه زمانی است؟
دکتر مهناز حسن نژاد از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حسن نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز حسن نژاد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهناز حسن نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز حسن نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز حسن نژاددکتر مهناز حسن نژاد dr mahnaz hasannezhad از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی بندرعباس هستند. مطب دکتر مهناز حسن نژاد در بندرعباس خیابان اسد آبادی روبه روی پاساژ طباطبایی کوچه داروخانه آریا ساختمان پزشکان شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز حسن نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632220145 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز حسن نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز حسن نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز حسن نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز حسن نژاد تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز حسن نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.