دکتر داریوش ذاکر

دکتر داریوش ذاکر

تخصص داخلی

بندرعباس
%95
پیشنهاد(از 100 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های داخلی گوارش، ریه، کبد، دیابت( قند خون)، روماتیسم، استخوان

کد نظام پزشکی

50527

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر داریوش ذاکر

آدرس:

بندرعباس بلوار اسد آبادی چهارراه فاطمیه روبه روی بانک ملی قدیم ساختمان تندیس طبقه چهارم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • بانک ملت
 • بانک ملی
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داریوش ذاکر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش ذاکر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 100 کاربر)

%95
95 کاربر از 100 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  40 نفر
 • 45-90 دقیقه
  24 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  23 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر داریوش ذاکر
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر داریوش ذاکر
دکتر داریوش ذاکر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش ذاکر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش ذاکر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش ذاکر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش ذاکر چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش ذاکر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ذاکر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش ذاکر کجا است؟
دکترداریوش ذاکر مطب دکتر داریوش ذاکر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داریوش ذاکر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش ذاکر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ذاکر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش ذاکر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش ذاکر متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش ذاکر چه زمانی است؟
دکتر داریوش ذاکر از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش ذاکر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش ذاکر چقدر است؟
تا کنون 100 نفر به دکتر داریوش ذاکر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش ذاکر 5 از 5 است.

درباره دکتر داریوش ذاکردکترداریوش ذاکر dr dariyoosh zaker از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر داریوش ذاکر در بندرعباس بلوار اسد آبادی چهارراه فاطمیه روبه روی بانک ملی قدیم ساختمان تندیس طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش ذاکر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632210324 , 09355529797 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش ذاکر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش ذاکر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش ذاکر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش ذاکر متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش ذاکر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.