دکتر مهرداد سجادی

دکتر مهرداد سجادی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

55549
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

رواندرمانی، مشاوره خانوادگی، مشاوره تحصیلی و ازدواج، مشاوره کودک و نوجوان، درمان بیماریهای اعصاب و روان، درمان و ترک اعتیاد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی کوچه 41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203

تلفن:07132346425

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد سجادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد سجادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان پزشکی حاذق و شنوا به صحبت های بیمار و پر حوصله

فرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بعداز 30 سال سر درد شدید الان واقعا دارم زندگی میکنم

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بخاطر رفتار و آداب معاشرت درست و قوی با بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرداد سجادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد سجادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد سجادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد سجادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد سجادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد سجادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد سجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد سجادی کجا است؟
دکتر مهرداد سجادی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد سجادی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد سجادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد سجادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد سجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد سجادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد سجادی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد سجادی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد سجادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد سجادی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهرداد سجادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد سجادی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد سجادیدکتر مهرداد سجادی dr mehrdad sajjadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر مهرداد سجادی در شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی کوچه 41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد سجادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132346425 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد سجادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد سجادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد سجادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد سجادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد سجادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.