دکتر مهسا حسنی کبوترخانی

دکتر مهسا حسنی کبوترخانی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

78519

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی، کوچه41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203

تلفن:07132304612

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا حسنی کبوترخانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا حسنی کبوترخانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا حسنی کبوترخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا حسنی کبوترخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا حسنی کبوترخانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا حسنی کبوترخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا حسنی کبوترخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا حسنی کبوترخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا حسنی کبوترخانی کجا است؟
دکتر مهسا حسنی کبوترخانی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا حسنی کبوترخانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا حسنی کبوترخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا حسنی کبوترخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا حسنی کبوترخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا حسنی کبوترخانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا حسنی کبوترخانی چه زمانی است؟
دکتر مهسا حسنی کبوترخانی از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا حسنی کبوترخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا حسنی کبوترخانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا حسنی کبوترخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا حسنی کبوترخانی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهسا حسنی کبوترخانیدکتر مهسا حسنی کبوترخانی dr mahsa hosna kabotarkhani از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهسا حسنی کبوترخانی در شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی، کوچه41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا حسنی کبوترخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132304612 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا حسنی کبوترخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا حسنی کبوترخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا حسنی کبوترخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا حسنی کبوترخانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا حسنی کبوترخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.