دکتر هنگامه نبیی

دکتر هنگامه نبیی

تخصص گوش، حلق و بینی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

52001
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی جراحی پلاستیک بینی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر هنگامه نبئی

آدرس:

بندرعباس خیابان اسد آبادی روبرو ی پاساژ طباطبایی کوچه داروخانه آریا ساختمان پزشکان محسن طبقه 2 واحد 4

تلفن:07632245954

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هنگامه نبیی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هنگامه نبیی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نادر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عالی بودن در تشخیص بیماری و معالجه

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام ، ایشون خانم دکتری با حوصله و دانشی به روز هستن و بنده رضایت کافی رو از نحوه ی عملکردشون دارم.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سرکار خانم دکترنبئی در تخصص خودشون بسیار متبحر هستند و برخورد بسیار خوبی هم داشته اند. تنها مشکل در عدم همخوانی آدرس ثبت شده در google map و محل واقعی مطب وجود دارد که برای یافتن محل مرا بسیار سردرگم کرده بود.(دکترِتو: آدرس مطب در google map اصلاح شد)

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وقت گذاشتن برای مریض و با حوصله بودن

پریوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوش برخورد و تشخیصشون خیلی دقیق بود .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هنگامه نبییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هنگامه نبیی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هنگامه نبیی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هنگامه نبیی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هنگامه نبیی چقدر است؟
هزینه ویزیت هنگامه نبیی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هنگامه نبیی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هنگامه نبیی کجا است؟
دکتر هنگامه نبیی 1 مطب در مطب دکتر هنگامه نبئی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هنگامه نبیی را ببینید.
+
آیا دکتر هنگامه نبیی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هنگامه نبیی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هنگامه نبیی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هنگامه نبیی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هنگامه نبیی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هنگامه نبیی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هنگامه نبیی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هنگامه نبیی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر هنگامه نبیی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هنگامه نبیی 5 از 5 است.

درباره دکتر هنگامه نبییدکتر هنگامه نبیی dr hengameh nabaei از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی بندرعباس هستند. مطب دکتر هنگامه نبیی در بندرعباس خیابان اسد آبادی روبرو ی پاساژ طباطبایی کوچه داروخانه آریا ساختمان پزشکان محسن طبقه 2 واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هنگامه نبیی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632245954 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هنگامه نبیی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هنگامه نبیی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هنگامه نبیی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هنگامه نبیی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هنگامه نبیی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.