دکتر فرشته بستان

دکتر فرشته بستان

تخصص داخلی

بندرعباس
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های داخلی گوارش، ریه، کلیه، مفاصل، خون، غدد آندوسکپی، تست ریه، تست میکروب معده

کد نظام پزشکی

41357

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر فرشته بستان

آدرس:

بندرعباس بلوار اسد آبادی چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان مارال طبقه 4

تلفن:07632231148

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته بستان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته بستان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فرشته بستان
دکتر فرشته بستان
دکتر فرشته بستان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته بستان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته بستان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته بستان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته بستان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته بستان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته بستان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته بستان کجا است؟
دکترفرشته بستان مطب دکتر فرشته بستان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشته بستان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته بستان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته بستان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته بستان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته بستان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته بستان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرشته بستان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته بستان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته بستان چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر فرشته بستان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته بستان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته بستاندکترفرشته بستان dr fereshteh bostan از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر فرشته بستان در بندرعباس بلوار اسد آبادی چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان مارال طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته بستان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632231148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته بستان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته بستان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته بستان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته بستان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته بستان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.