دکتر مصطفی فتاحی

دکتر مصطفی فتاحی

تخصص قلب و عروق

آنژیوپلاستی قلب و عروق محیطی
شیراز

کد نظام پزشکی

97304
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر مصطفی فتاحی

آدرس:

شیراز خیابان زند نبش بیست متری سینما سعدی جنب بانک سامان ساختمان آراد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی فتاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی فتاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

زرافشان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودن

ابوطالب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با اخلاق، کاردرست

جعفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر مصطفی فتاحی یکی از بهترین وخوش برخوردترین دکترای هست که دیدم و واقعاً از طبابت ایشان راضی هستم من با مراجعه به دکتر خیلی خیلی حالم بهتر شد از خداوند میخواهم که عمری طولانی وبا عزت به ایشان عنایت فرماید واقعا ممنونم از چنین دکتر متخصی .خدا خیرشون بده ک حالمو خوب کردند.

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به بیمار توجه کافی دارند و به نظرم هزینه های اکو را اگر می شد کمتر بگیرن خیلی خوب بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مصطفی فتاحی
نوبت مطب دکتر مصطفی فتاحی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز خیابان زند نبش بیست متری سینما سعدی جنب بانک سامان ساختمان آراد
اولین نوبت خالی: یکشنبه 28 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی فتاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی فتاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی فتاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی فتاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی فتاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی فتاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی فتاحی کجا است؟
دکتر مصطفی فتاحی 1 مطب در مطب دکتر مصطفی فتاحی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی فتاحی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی فتاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی فتاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی فتاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی فتاحی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی فتاحی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی فتاحی از روز یکشنبه 28 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی فتاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی فتاحی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر مصطفی فتاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی فتاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی فتاحیدکتر مصطفی فتاحی dr mostafa fattahi از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر مصطفی فتاحی در شیراز خیابان زند نبش بیست متری سینما سعدی جنب بانک سامان ساختمان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی فتاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172030502 , 09172030501 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی فتاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی فتاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی فتاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی فتاحی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی فتاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.