دکتر رحیم حاجی رجبی

دکتر رحیم حاجی رجبی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

سونوگرافی و رادیولوژی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام سونوگرافی سه و چهار بعدی جنین تشخیص ناهنجاری جنینی، تشخیص زودرس تومورهای سینه ، داپلر رنگی عروق، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی و رادیولوژی
مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی و رادیولوژی دیجیتال

کد نظام پزشکی

97733

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب دکتر رحیم حاجی رجبی

آدرس:

شیراز معالی آباد حد فاصل دوستان و خلبانان مجتمع اهورا طبقه 4 واحد 43

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیم حاجی رجبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم حاجی رجبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر رحیم حاجی رجبی
دکتر رحیم حاجی رجبی
دکتر رحیم حاجی رجبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم حاجی رجبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم حاجی رجبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم حاجی رجبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم حاجی رجبی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم حاجی رجبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم حاجی رجبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم حاجی رجبی کجا است؟
دکتررحیم حاجی رجبی مطب دکتر رحیم حاجی رجبی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رحیم حاجی رجبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم حاجی رجبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم حاجی رجبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم حاجی رجبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم حاجی رجبی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم حاجی رجبی چه زمانی است؟
دکتر رحیم حاجی رجبی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم حاجی رجبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم حاجی رجبی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر رحیم حاجی رجبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم حاجی رجبی 5 از 5 است.

درباره دکتر رحیم حاجی رجبیدکتررحیم حاجی رجبی dr rahim haji rajabi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر رحیم حاجی رجبی در شیراز معالی آباد حد فاصل دوستان و خلبانان مجتمع اهورا طبقه 4 واحد 43 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم حاجی رجبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175374949,07136342336 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم حاجی رجبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم حاجی رجبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم حاجی رجبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم حاجی رجبی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم حاجی رجبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.