%۹۴
پیشنهاد(از ۴۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی یورولو‌ژی  

درمان سنگ کلیه پروستات زگیل تناسلی ناتوانی جنسی مردان نازایی واریس بیضه  

در مطب کرایو تراپی یا یخ گذاری زگیل تناسلی نوار مثانه انجام میشود

همکاری در بیمارستان شهریار بیمارستان اردیبهشت بیمارستان میرحسینی بیمارستان کوثر

  آدرس اینستاگرام: Www.instagram.com/Dr.izadpanah.urology 

 

 

کد نظام پزشکی

۱۱۰۹۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر کیومرث ایزدپناه

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبرو بیمارستان سعدی، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 6

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کیومرث ایزدپناه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیومرث ایزدپناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۶ کاربر)

%۹۴
۴۳ کاربر از ۴۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر کیومرث ایزدپناه
ملاحظات

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی یا نیروهای مسلح در زمان اخذ نوبت از سایت حتما نوع بیمه خود را انتخاب کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر کیومرث ایزدپناه، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر کیومرث ایزدپناه
دکتر کیومرث ایزدپناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیومرث ایزدپناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیومرث ایزدپناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیومرث ایزدپناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیومرث ایزدپناه چقدر است؟
هزینه ویزیت کیومرث ایزدپناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیومرث ایزدپناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیومرث ایزدپناه کجا است؟
دکتر کیومرث ایزدپناه 1 مطب در مطب دکتر کیومرث ایزدپناه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کیومرث ایزدپناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کیومرث ایزدپناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیومرث ایزدپناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیومرث ایزدپناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیومرث ایزدپناه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیومرث ایزدپناه چه زمانی است؟
دکتر کیومرث ایزدپناه از روز جمعه 8 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کیومرث ایزدپناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیومرث ایزدپناه چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر کیومرث ایزدپناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیومرث ایزدپناه 5 از 5 است.

درباره دکتر کیومرث ایزدپناهدکتر کیومرث ایزدپناه dr kiyoomars izadpanah از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر کیومرث ایزدپناه در شیراز، خیابان زند، روبرو بیمارستان سعدی، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیومرث ایزدپناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09012940953,07132331525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیومرث ایزدپناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیومرث ایزدپناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیومرث ایزدپناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیومرث ایزدپناه تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیومرث ایزدپناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.