دکتر مجید درودگر

دکتر مجید درودگر

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

بندرعباس

کد نظام پزشکی

116570
%96
پیشنهاد(از 62 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری_داخلی دارای بورد تخصصی ایران عفونت تنفسی، گوارشی، کلیه، گوش و حلق و بینی، آنفولانزا، هپاتیت، بیماری های جنسی، بیماری های تبدار و گرمسیری، انجام مشاور عفونی، درمان زخم بستر و پای دیابتی و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس ، خیابان اسد آبادی ، روبروی مجتمع طبقاتی پاسارگاد، کوچه حمید سام پور، ساختمان بها، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید درودگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید درودگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 62 کاربر)

%96
59 کاربر از 62 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر خوبی هستن و من از ایشون راضی هستم

فرشیدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب و با سوادی هستن که به راحتی میتونن مشکل هر کس رو تشخیص و راه درمانی پیشنهاد کنن و مهم تر از ان رفتار شایسته و قوت قلب دادنشونه

رمضان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی و خوش برخورد

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا عالي دكتر خوب و باتجربه

آمنه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

علاوه بر برخورد و تخصص پزشک برخورد کادر درمانی کلینیکشون هم فوق العاده بود. مثال بارز پزشک حاذق و مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید درودگرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید درودگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید درودگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید درودگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید درودگر چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید درودگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درودگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید درودگر کجا است؟
دکتر مجید درودگر 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید درودگر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید درودگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درودگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید درودگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید درودگر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید درودگر چه زمانی است؟
دکتر مجید درودگر از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درودگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید درودگر چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر مجید درودگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید درودگر 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید درودگردکتر مجید درودگر dr majid doroodgar از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری بندرعباس هستند. مطب دکتر مجید درودگر در بندرعباس ، خیابان اسد آبادی ، روبروی مجتمع طبقاتی پاسارگاد، کوچه حمید سام پور، ساختمان بها، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید درودگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632252880 , 09039848590 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید درودگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید درودگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید درودگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید درودگر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید درودگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.