%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص مغز و اعصاب، عضله و ستون فقرات
نوار مغز- نوار عصب و عضله- درمان سردردهای میگرنی و مزمن تشنج - سکته مغزی - ام اس - سرگیجه - ضعف اندام - دردهای مزمن

کد نظام پزشکی

۱۱۲۵۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر مجتبی اسدی

آدرس:

بندرعباس بلوار اسد آبادی روبه روی شیرینکده ساختمان کیمیا طبقه چهارم واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۱۰۰
۱۳ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مجتبی اسدی
ملاحظات

 • متاسفانه نوبت جدیدی از طرف پزشک در اختیار سایت قرار نگرفته است .


 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مجتبی اسدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مجتبی اسدی
دکتر مجتبی اسدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی اسدی کجا است؟
دکتر مجتبی اسدی 1 مطب در مطب دکتر مجتبی اسدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجتبی اسدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی اسدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی اسدی چه زمانی است؟
دکتر مجتبی اسدی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی اسدی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر مجتبی اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی اسدیدکتر مجتبی اسدی dr mojtaba asadi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر مجتبی اسدی در بندرعباس بلوار اسد آبادی روبه روی شیرینکده ساختمان کیمیا طبقه چهارم واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632254251,07632254252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی اسدی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.