دکتر مهرداد صیادی نیا

دکتر مهرداد صیادی نیا

تخصص جراحی عمومی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

39961
%95
پیشنهاد(از 56 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی عمومی استادیار دانشگاه هرمزگان گوارش، تیرویید، عروق، پستان، انجام اعمال سرپایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر مهرداد صیادی نیا

آدرس:

بندرعباس، خیابان اسد آبادی، جنب حسینیه جهرمی ها، ساختمان فارابی، طبقه چهارم

تلفن:07632231111

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد صیادی نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد صیادی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 56 کاربر)

%95
53 کاربر از 56 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار خوب و خوش برخورد و مهربانی هستند.

عالیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با اخلاق و مهربون کاردرست.

ارمغان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوش برخورد و باتجربه می باشند .

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حرفه ای و خوش خلقی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرداد صیادی نیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد صیادی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد صیادی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد صیادی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد صیادی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد صیادی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد صیادی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد صیادی نیا کجا است؟
دکتر مهرداد صیادی نیا 1 مطب در مطب دکتر مهرداد صیادی نیا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد صیادی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد صیادی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد صیادی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد صیادی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد صیادی نیا متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد صیادی نیا چه زمانی است؟
دکتر مهرداد صیادی نیا از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد صیادی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد صیادی نیا چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر مهرداد صیادی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد صیادی نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد صیادی نیادکتر مهرداد صیادی نیا dr mehrdad sayyadiniya از دکترهای متخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر مهرداد صیادی نیا در بندرعباس، خیابان اسد آبادی، جنب حسینیه جهرمی ها، ساختمان فارابی، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد صیادی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632231111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد صیادی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد صیادی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد صیادی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد صیادی نیا متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد صیادی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.