%100
پیشنهاد(از 27 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی و متخصص کلیه و مجاری ادرار، ناتوانی جنسی، نازایی، جراحی بی اختیاری ادرار بدون عمل باز TVT-IVS، جراحی سنگ های ادراری بدون عمل باز ESWL_TUL_PCNL، جراحی پروستات بدون عمل باز TUR، اورولوژی اطفال، سرطان دستگاه ادراری

درمان سنگ های ادراری، سنگ کلیه، پروستات، نازایی و اورولوژی اطفال

همکاری با بیمارستان امام رضا

آدرس اینستاگرام: drhashemi.urology

کد نظام پزشکی

81494

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر سید محسن هاشمی

آدرس:

بندرعباس خیابان اسد آبادی مرادی روبه روی پاساژ طباطبایی بالای داروخانه دکتر لیاقت

تلفن:07632234075

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محسن هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محسن هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%100
27 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر سید محسن هاشمی
دکتر سید محسن هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محسن هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محسن هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محسن هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محسن هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محسن هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محسن هاشمی کجا است؟
دکترسید محسن هاشمی مطب دکتر سید محسن هاشمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محسن هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محسن هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محسن هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محسن هاشمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محسن هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید محسن هاشمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محسن هاشمی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر سید محسن هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محسن هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محسن هاشمیدکترسید محسن هاشمی dr seyyed mohsen hashemi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر سید محسن هاشمی در بندرعباس خیابان اسد آبادی مرادی روبه روی پاساژ طباطبایی بالای داروخانه دکتر لیاقت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محسن هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632234075 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محسن هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محسن هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محسن هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محسن هاشمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محسن هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.