%95
پیشنهاد(از 90 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص کلیه_مجاری ادراری_عقیمی و ناباروری_پروستات_ناتوانی جنسی سنگ شکنی سنگ های سیستم ادراری به روش Tul,Eswl,Pcnl دارای بورد فوق تخصصی جراحی پیوند کلیه از شانگهای چین عضو انجمن ارولوژی اروپا جراحی های باز، بسته کلیه، پروستات، مثانه، بی اختیاری ادراری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر هوشنگ عابدینی

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی روبه روی پاساژ طباطبایی کوچه داروخانه آریا ساختمان شفا طبقه 6 واحد 12

تلفن:07632248900

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هوشنگ عابدینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشنگ عابدینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 90 کاربر)

%95
85 کاربر از 90 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر

نظرات

فرهاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا خوب هستند.

ولی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد و مهربون هستند پسرمو پیششون بردم و خیلی با محبت حرف میزدن و با من و همسرم هم با احترام حرف زدن و کامل مشکل رو توضیح دادن و مثل سه دکتر قبلی که بردیم یکیشون سریع ندیده گفت عمل ایشون راه درمانی دادن و گفتند عمل در مرحله اخر و خیلی استرس رو از من و همسرم دور کردند ممنون محبتاشون هستیم

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق بودند.

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی عالی عالی عالی عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هوشنگ عابدینی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ عابدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ عابدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ عابدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ عابدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ عابدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ عابدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ عابدینی کجا است؟
دکتر هوشنگ عابدینی 1 مطب در مطب دکتر هوشنگ عابدینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هوشنگ عابدینی را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ عابدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ عابدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ عابدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ عابدینی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ عابدینی چه زمانی است؟
دکتر هوشنگ عابدینی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ عابدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ عابدینی چقدر است؟
تا کنون 90 نفر به دکتر هوشنگ عابدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ عابدینی 5 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ عابدینیدکتر هوشنگ عابدینی dr hooshang abedini از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر هوشنگ عابدینی در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی روبه روی پاساژ طباطبایی کوچه داروخانه آریا ساختمان شفا طبقه 6 واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ عابدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ عابدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ عابدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ عابدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ عابدینی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ عابدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.