دکتر فرشته علی حسینی

دکتر فرشته علی حسینی

تخصص جراحی عمومی

بندرعباس
%۹۵
پیشنهاد(از ۷۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی عمومی عضو جامعه جراحان ایران گوارش، کبد، کیسه صفرا، قفسه سینه، تیرویید، پستان، سوختگیها

کد نظام پزشکی

۴۹۱۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر فرشته علی حسینی

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی روبه روی پاساژ طباطبایی طبقه فوقانی داروخانه دکتر لیاقت

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته علی حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته علی حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۲ کاربر)

%۹۵
۶۸ کاربر از ۷۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فرشته علی حسینی
ملاحظات

بیمارانی که سر وقت نوبت خود مراجعه نکنند نوبتشان لغو میگردد.

دکتر فرشته علی حسینی
دکتر فرشته علی حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته علی حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته علی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته علی حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته علی حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته علی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته علی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته علی حسینی کجا است؟
دکتر فرشته علی حسینی 1 مطب در مطب دکتر فرشته علی حسینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشته علی حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته علی حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته علی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته علی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته علی حسینی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته علی حسینی چه زمانی است؟
دکتر فرشته علی حسینی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته علی حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته علی حسینی چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر فرشته علی حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته علی حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته علی حسینیدکتر فرشته علی حسینی dr fereshteh ali hosseini از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر فرشته علی حسینی در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی روبه روی پاساژ طباطبایی طبقه فوقانی داروخانه دکتر لیاقت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته علی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632221111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته علی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته علی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته علی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته علی حسینی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته علی حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.