دکتر میترا کاکوان

دکتر میترا کاکوان

تخصص داخلی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

4724
%97
پیشنهاد(از 78 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های داخلی
گوارش و اندوسکپی، بیماری های تنفسی، غدد، روماتیسم، قلب، کلیه، خون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر میترا کاکوان

آدرس:

بندرعباس خیابان اسد آبادی خیابان کازرونی بالای داروخانه شبانه روزی آذرمی ساختمان پزشکان میلاد طبقه 4 واحد 13

تلفن:07632249991

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میترا کاکوان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا کاکوان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 78 کاربر)

%97
75 کاربر از 78 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  24 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی، بسیار مهربان و خوش برخورد و با حوصله

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

سهیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار باحوصله و با اخلاقی هستن، برای بیماران وقت کافی می‌گذارن و توضیحات لازم رو میدن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی پزشک. مجرب و مهربانی هستن. با حوصله به حرف های بیمار گوش میدن و دقیق و کامل پاسخگو هستن.

غلامعباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عااااالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر میترا کاکوانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا کاکوان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا کاکوان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا کاکوان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا کاکوان چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا کاکوان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا کاکوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا کاکوان کجا است؟
دکتر میترا کاکوان 1 مطب در مطب دکتر میترا کاکوان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میترا کاکوان را ببینید.
+
آیا دکتر میترا کاکوان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا کاکوان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا کاکوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا کاکوان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا کاکوان چه زمانی است؟
دکتر میترا کاکوان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا کاکوان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا کاکوان چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر میترا کاکوان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا کاکوان 5 از 5 است.

درباره دکتر میترا کاکواندکتر میترا کاکوان dr mitra kakovan از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر میترا کاکوان در بندرعباس خیابان اسد آبادی خیابان کازرونی بالای داروخانه شبانه روزی آذرمی ساختمان پزشکان میلاد طبقه 4 واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا کاکوان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632249991 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا کاکوان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا کاکوان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا کاکوان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا کاکوان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا کاکوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.