دکتر زینب طالعی

دکتر زینب طالعی

پزشک دندانپزشک

بندرعباس

کد نظام پزشکی

112169
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر زینب طالعی

آدرس:

بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم

تلفن:07632252464

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زینب طالعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب طالعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و با مسئولیت در مقابل کارشون هستند ولی هزینه زیادی برای ترمیم از من دریافت کردند

سیده مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد هستند

سام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب و کار عالی

ناصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام چون اقای دکترجنابی منو به ایشان معرفی کردن ازکارشون راضی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زینب طالعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب طالعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب طالعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب طالعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب طالعی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب طالعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب طالعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب طالعی کجا است؟
دکتر زینب طالعی 1 مطب در مطب دکتر زینب طالعی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب طالعی را ببینید.
+
آیا دکتر زینب طالعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب طالعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب طالعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب طالعی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب طالعی چه زمانی است؟
دکتر زینب طالعی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب طالعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب طالعی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زینب طالعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب طالعی 5 از 5 است.

درباره دکتر زینب طالعیدکتر زینب طالعی dr zeinab taleei از دکترهای متخصص دندانپزشک بندرعباس هستند. مطب دکتر زینب طالعی در بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب طالعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632252464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب طالعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب طالعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب طالعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب طالعی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب طالعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.