دکتر عبدالرضازاده سراجی

دکتر عبدالرضازاده سراجی

تخصص جراحی عمومی

بندرعباس
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی عمومی،گوارش، تیرویید، پستان و اطفال

کد نظام پزشکی

۲۵۸۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی

آدرس:

بندرعباس خیابان سیدجمال کوچه آزمایشگاه رازی ساختمان پزشکان شفا طبقه دوم واحد3

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر عبدالرضازاده سراجی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی
دکتر عبدالرضازاده سراجی
دکتر عبدالرضازاده سراجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضازاده سراجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضازاده سراجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضازاده سراجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضازاده سراجی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضازاده سراجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضازاده سراجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی کجا است؟
دکتر عبدالرضازاده سراجی 1 مطب در مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضازاده سراجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضازاده سراجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضازاده سراجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضازاده سراجی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضازاده سراجی چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضازاده سراجی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضازاده سراجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضازاده سراجی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عبدالرضازاده سراجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضازاده سراجی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضازاده سراجی

دکتر عبدالرضازاده سراجی dr abdolreza seraji از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی در بندرعباس خیابان سیدجمال کوچه آزمایشگاه رازی ساختمان پزشکان شفا طبقه دوم واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضازاده سراجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632234546 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضازاده سراجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضازاده سراجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضازاده سراجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضازاده سراجی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضازاده سراجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.