دکتر مهشید محسنیان

دکتر مهشید محسنیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

38158
%99
پیشنهاد(از 124 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی "دارای بورد تخصصی"

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر مهشید محسنیان

آدرس:

بندرعباس خیابان اسد آبادی چهارراه مرادی، کوچه جنب داروخانه دکتر امیری زاده،ساختمان شریف طبقه 4 واحد 11

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • میهن
 • البرز
 • سینا
 • نیروهای مسلح
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهشید محسنیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهشید محسنیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 124 کاربر)

%99
122 کاربر از 124 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  26 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  57 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر محسنیان بی نظیر هستن واقعا

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشکی عالی و با تجربه .

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوب وباتجربه ای هستن اما من ازطریق سایت نوبت گرفتم تقریبا ۲تا ۳ ساعت ازساعت ک نوبتم بود در مطب منتظر بودم.

صغری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و با اطمینان هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهشید محسنیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهشید محسنیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید محسنیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهشید محسنیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهشید محسنیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید محسنیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید محسنیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهشید محسنیان کجا است؟
دکتر مهشید محسنیان 1 مطب در مطب دکتر مهشید محسنیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهشید محسنیان را ببینید.
+
آیا دکتر مهشید محسنیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید محسنیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهشید محسنیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید محسنیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهشید محسنیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهشید محسنیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید محسنیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهشید محسنیان چقدر است؟
تا کنون 124 نفر به دکتر مهشید محسنیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهشید محسنیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مهشید محسنیاندکتر مهشید محسنیان dr mahshid mohseniyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر مهشید محسنیان در بندرعباس خیابان اسد آبادی چهارراه مرادی، کوچه جنب داروخانه دکتر امیری زاده،ساختمان شریف طبقه 4 واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید محسنیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633386933 , 07632224007 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید محسنیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید محسنیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید محسنیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید محسنیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهشید محسنیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.