%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص بیماری های عفونی ریه (آسم و آلرژی) عضو مرکز تحقیقات سل و بیماری های ریوی بیمارستان های همکار:بیمارستان فرمانیه، بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

کد نظام پزشکی

13014

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات بیمارستان فرمانیه

آدرس:

تهران، میدان ارتش، چهارراه فرمانیه، ابتدای خیابان اندرزگو، بیمارستان فرمانیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا بلورساز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا بلورساز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بیمارستان فرمانیه
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید بیماران بالای 40 سال ویزیت نخواهند شد،لطفا نوبت نگیرید. 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدرضا بلورساز، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر محمدرضا بلورساز
دکتر محمدرضا بلورساز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا بلورساز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا بلورساز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا بلورساز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بلورساز چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا بلورساز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بلورساز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا بلورساز کجا است؟
دکترمحمدرضا بلورساز بیمارستان فرمانیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا بلورساز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا بلورساز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بلورساز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا بلورساز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا بلورساز متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا بلورساز چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا بلورساز از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بلورساز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا بلورساز چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدرضا بلورساز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا بلورساز 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا بلورسازدکترمحمدرضا بلورساز dr mohammadreza boloorsaz از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا بلورساز در تهران، میدان ارتش، چهارراه فرمانیه، ابتدای خیابان اندرزگو، بیمارستان فرمانیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا بلورساز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02128152999 , 02122859929 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا بلورساز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا بلورساز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا بلورساز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا بلورساز متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا بلورساز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.