دکتر فریبا رضایی

دکتر فریبا رضایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

27394
%93
پیشنهاد(از 39 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره قبل و بعد از زایمان، گذاشتن IUD، سونوگرافی بارداری، جراحی های زیبایی زنان، لاپاراسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، نرسیده به خیابان ولیعصر، کلینیک میرداماد، طبقه 2

تلفن:02188784558

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%93
36 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

رحمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالین ....

خاطره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربون و دوست داشتنی

سوده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و عالی هستند همین طور (ماما)

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر زنان توی تهران هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عاااالی هم ازنظر تشخیص ودرمان هم برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبا رضاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا رضایی کجا است؟
دکتر فریبا رضایی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا رضایی چه زمانی است؟
دکتر فریبا رضایی از روز چهارشنبه 3 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا رضایی چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر فریبا رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا رضاییدکتر فریبا رضایی dr fariba rezaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فریبا رضایی در تهران، نرسیده به خیابان ولیعصر، کلینیک میرداماد، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188784558 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.