دکتر سید جواد امیری زاد

دکتر سید جواد امیری زاد

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

19454
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن، بین جهان کودک و میرداماد، ساختمان مهرگان، پلاک 59، طبقه 5

تلفن:02188664999

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جواد امیری زاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جواد امیری زاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی تشخیص بی نظیر

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و شایسته ای هستند..

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تجربه- كاردان-صبور -توضيحات عالي

آرزو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده با اخلاق و با حوصله بودن و من وقت عمل ترمیمی گرفتم و بهشون اعتماد دارم.

شیوا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه و باحوصله بودن بنظرم واسه کسایی ک از همه جا ناامید شدن بهترین جاست ولی خب هزینه عملشون بالاس به من گفتن سی تومن با تخفیف ۲۷ برای مشاوره بهترین گزینس و دیگه نمیخاد بی خودی بین دکترای ناشی بچرخی و تحقیق کنی واسه مشکلت کاراشونم طبیعی و قشنگن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید جواد امیری زاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جردن
تهران - تهران، جردن، بین جهان کودک و میرداماد، ساختمان مهرگان، پلاک 59، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جواد امیری زاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جواد امیری زاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جواد امیری زاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جواد امیری زاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جواد امیری زاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد امیری زاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جواد امیری زاد کجا است؟
دکتر سید جواد امیری زاد 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جواد امیری زاد را ببینید.
+
آیا دکتر سید جواد امیری زاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد امیری زاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جواد امیری زاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جواد امیری زاد متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جواد امیری زاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید جواد امیری زاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد امیری زاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جواد امیری زاد چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر سید جواد امیری زاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جواد امیری زاد 5 از 5 است.
درباره دکتر سید جواد امیری زاد


دکتر سید جواد امیری زاد dr seyyed javad amirizad از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر سید جواد امیری زاد در تهران، جردن، بین جهان کودک و میرداماد، ساختمان مهرگان، پلاک 59، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جواد امیری زاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188664999 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جواد امیری زاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جواد امیری زاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جواد امیری زاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جواد امیری زاد متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جواد امیری زاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.