%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

32853

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، کوی نصر(گیشا)، خیابان 31، روبروی داروخانه آنیسون، پلاک 336

تلفن:02188246617

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین معصومی اصل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین معصومی اصل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گیشا
دکتر حسین معصومی اصل
دکتر حسین معصومی اصل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین معصومی اصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین معصومی اصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین معصومی اصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین معصومی اصل چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین معصومی اصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین معصومی اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین معصومی اصل کجا است؟
دکترحسین معصومی اصل مطب گیشا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین معصومی اصل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین معصومی اصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین معصومی اصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین معصومی اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین معصومی اصل متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین معصومی اصل چه زمانی است؟
دکتر حسین معصومی اصل از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین معصومی اصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین معصومی اصل چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسین معصومی اصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین معصومی اصل 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین معصومی اصلدکترحسین معصومی اصل dr hossein masoomi asl از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حسین معصومی اصل در تهران، کوی نصر(گیشا)، خیابان 31، روبروی داروخانه آنیسون، پلاک 336 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین معصومی اصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188246617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین معصومی اصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین معصومی اصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین معصومی اصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین معصومی اصل متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین معصومی اصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.