دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی اکبر رهبری منش

دکتر علی اکبر رهبری منش

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

عفونی اطفال
تهران

کد نظام پزشکی

18280
%98
پیشنهاد(از 71 کاربر)

درباره‌پزشک

همکاری با بیمارستان کودکان بهرامی عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب دکتر علی اکبر رهبری منش

آدرس:

تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره، طبقه چهارم

تلفن:02188690788

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر رهبری منش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر رهبری منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 71 کاربر)

%98
69 کاربر از 71 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  24 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر

نظرات

سورن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با سوادی هستن خدارو شکر اولین پزشک نوزاد و کودکان هستن که واقعا با سواد و دقیق

برنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بی نظیر ، فرشته ای که پسرم رو نجات دادند.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد با علم خیلی زیاد و تسلط کامل

یکتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشکی با تشخیص درست هستند، و داروی بی مورد تجویز نمیکنن. مهمترین مهارت هر دکتری تشخیص درست هست که ایشون همین مهارت رو دارن.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حاذقی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اکبر رهبری منش
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر علی اکبر رهبری منش
تهران - تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر رهبری منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر رهبری منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر رهبری منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر رهبری منش چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر رهبری منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رهبری منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر رهبری منش کجا است؟
دکتر علی اکبر رهبری منش 1 مطب در مطب دکتر علی اکبر رهبری منش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر رهبری منش را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر رهبری منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رهبری منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر رهبری منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر رهبری منش متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر رهبری منش چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر رهبری منش از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رهبری منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر رهبری منش چقدر است؟
تا کنون 71 نفر به دکتر علی اکبر رهبری منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر رهبری منش 5 از 5 است.
درباره دکتر علی اکبر رهبری منش


دکتر علی اکبر رهبری منش dr ali akbar rahbari manesh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اکبر رهبری منش در تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر رهبری منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188690788 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر رهبری منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر رهبری منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر رهبری منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر رهبری منش متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر رهبری منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.