دکتر محمد کاظم اخیاری

دکتر محمد کاظم اخیاری

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

9650
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک ستون فقرات

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75

تلفن:02188968121

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد کاظم اخیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد کاظم اخیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون دکتر بنده در بيمارستان اریا بودن و بسیااااار باعلم و با تجربه هستن

ربابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من مادرم را بواسطه کمر درد و معرفی یکی از همکارانم پیش دکتر بردم. دو فاکتور مهم را در دکتر دیدم اول اینکه بسیار صبور و پر حوصله بودند به تک تک سؤالات بیمار پاسخ می دادن و به معنای واقعی برای بیمار وقت می گذراند. دوم اینکه تمامی اطلاعاتی که از مریض می پرسند و یا رؤیت می کنند را بر روی کاغذ ثبت و ضبط کردن و در پرونده می گذراند. چون درمان مادرم در حال انجام است و در مراحل ابتدا درمان هستیم زمان می برد تا در خصوص تبحر ایشان در تشخیص بیماری و درمان آن صحبت کرد. که انشاالله قطعا بعد از درمان هم اطلاعاتم را به عزیزان منتقل خواهم کرد. در ضمن این نکته مهم است که ایشان تعداد معدودی مریض می پذیرند برای همین هم وقت بیشتری برای بیمار مصرف مینمایند.

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوبی هستن خوش برخورد و برای معاینه زمان بیشتری صرف کردن و جا داره ازشون تشکر کنم

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

طلعت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر اخیاری خیلی در کار خود وارد و خوش برخور بودند. از همه مهمتر با تجربه در جراحی و ویزیت.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد کاظم اخیاری
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد کاظم اخیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد کاظم اخیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد کاظم اخیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد کاظم اخیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد کاظم اخیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کاظم اخیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد کاظم اخیاری کجا است؟
دکتر محمد کاظم اخیاری 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد کاظم اخیاری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد کاظم اخیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کاظم اخیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد کاظم اخیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد کاظم اخیاری متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد کاظم اخیاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد کاظم اخیاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کاظم اخیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد کاظم اخیاری چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر محمد کاظم اخیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد کاظم اخیاری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد کاظم اخیاریدکتر محمد کاظم اخیاری dr mohammad kazem ekhiyari از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر محمد کاظم اخیاری در تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد کاظم اخیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188968121 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد کاظم اخیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد کاظم اخیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد کاظم اخیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد کاظم اخیاری متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد کاظم اخیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.