دکتر پرویز طباطبایی

دکتر پرویز طباطبایی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

عفونی اطفال
تهران

کد نظام پزشکی

11141
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب احتشامیه

آدرس:

تهران، خیابان شهید کلاهدوز، بین چهارراه قنات و بلوار کاوه، پلاک 310

تلفن:02122559425

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرویز طباطبایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز طباطبایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پرویز طباطباییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز طباطبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز طباطبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز طباطبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز طباطبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز طباطبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز طباطبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز طباطبایی کجا است؟
دکتر پرویز طباطبایی 1 مطب در مطب احتشامیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرویز طباطبایی را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز طباطبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز طباطبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز طباطبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز طباطبایی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز طباطبایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرویز طباطبایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز طباطبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز طباطبایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پرویز طباطبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز طباطبایی 0 از 5 است.

درباره دکتر پرویز طباطباییدکتر پرویز طباطبایی dr parviz tabatabaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر پرویز طباطبایی در تهران، خیابان شهید کلاهدوز، بین چهارراه قنات و بلوار کاوه، پلاک 310 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز طباطبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122559425 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز طباطبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز طباطبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز طباطبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز طباطبایی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز طباطبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.