دکتر خسرو بهلولی

دکتر خسرو بهلولی

کد نظام پزشکی: 21678
اینترونشنال کاردیولوژی
5 (37 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
592 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر خسرو بهلولی

مطب شیرازی
آدرس: تهران - تهران، اتوبان همت، خیابان شیرازی جنوبی، بلوار علیخانی، پلاک 43، طبقه 3
اولین نوبت آزاد:یکشنبه 31 تیر | 16:00

درباره دکتر خسرو بهلولی

متخصص قلب و عروق - فلوشیب آنژیوپلاسی

آدرس مطب دکتر خسرو بهلولی

مطب شیرازی
آدرس:
تهران، اتوبان همت، خیابان شیرازی جنوبی، بلوار علیخانی، پلاک 43، طبقه 3
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر خسرو بهلولی

بیمه تامین اجتماعی

نظرات درباره دکتر خسرو بهلولی

5
از 37 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
فاطمه(1403/04/10)
نوبت دهی مطب
(1403/04/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
سلام.ایشون تقریبا دکتر خانوادگی ما هستن و تقریبا همه آشناها از جمله پدر و مادرم، خواهرم و ..... تحت درمان ایشون بودن. دکتر حرفه ای، خوش اخلاق
کاربر دکترتو(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: مشکلات قلبی
مونا(1403/02/04)
نوبت دهی مطب
(1403/02/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی و با حوصله و خوش اخلاق
شهلا(1403/01/21)
نوبت دهی مطب
(1403/01/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
واقعا عالی هستن و همه هم ازشون تعریف میکردن. ما چندتا دکتر قلب دیگه رفته بودیم و کمکی نکردند اما ایشون راه چاره ما شد
سیده زینب(1402/12/20)
نوبت دهی مطب
(1402/12/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
بسیار صبور و خوش برخورد
سیمین عذار(1402/11/30)
نوبت دهی مطب
(1402/11/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بهترین تشخیص می دهند

سوالات متداول راجع به دکتر خسرو بهلولی

چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو بهلولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو بهلولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو بهلولی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر خسرو بهلولی چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو بهلولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو بهلولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر خسرو بهلولی کجا است؟
دکتر خسرو بهلولی 1 مطب در مطب شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خسرو بهلولی را ببینید.
آیا دکتر خسرو بهلولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو بهلولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر خسرو بهلولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو بهلولی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو بهلولی چه زمانی است؟
دکتر خسرو بهلولی از روز یکشنبه 31 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو بهلولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو بهلولی چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر خسرو بهلولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو بهلولی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر خسرو بهلولیدکتر خسرو بهلولی dr khosrow bohlooli از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر خسرو بهلولی در تهران، اتوبان همت، خیابان شیرازی جنوبی، بلوار علیخانی، پلاک 43، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو بهلولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188042100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو بهلولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو بهلولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو بهلولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو بهلولی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو بهلولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.