دکتر مسعود مردانی

دکتر مسعود مردانی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

بیماری های عفونی
تهران
%۹۴
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ فوق تخصصی بیماری های عفونی از آمریکا فلوشیپ بیماری های عفونی در بیماران سرطان و پیوند استاد و عضو هییت علمی دانشگاه شهید بهشتی عضو انجمن متخصصین بیماری های عفونی از آمریکا

کد نظام پزشکی

۲۰۹۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، کوچه رویان ،ساختمان پزشکان 99، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود مردانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود مردانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۹۴
۱۵ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

دکتر مسعود مردانی
دکتر مسعود مردانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود مردانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود مردانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مردانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود مردانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود مردانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مردانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود مردانی کجا است؟
دکتر مسعود مردانی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود مردانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود مردانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مردانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود مردانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود مردانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود مردانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مردانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مردانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود مردانی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر مسعود مردانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود مردانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود مردانیدکتر مسعود مردانی dr masoud mardani از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر مسعود مردانی در تهران، بلوار کشاورز، کوچه رویان ،ساختمان پزشکان 99، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود مردانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188952616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود مردانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود مردانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود مردانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود مردانی تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود مردانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.