دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر الهه بهبودی

دکتر الهه بهبودی

تخصص گوش، حلق و بینی

کد نظام پزشکی

119882
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه بهبودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه بهبودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با وجود اینکه تلفنی تماس گرفتم ولی راهنمایی های ایشان و دستور دارویی ایشان عالی بود. لطفا قابلیت تصویری نیز به این اپلیکیشن اضافه کنید. تشکر

سولماز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با حوصله و خوش اخلاق و البته با تشخیص صحیح داروی بیخود تجویز نمیکنند. نظم‌ و آرامش خودشون‌ و مطبشون واقعا بی نظیره.

نفیسه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانوم دکتر عالی بودن و مشاوره خیلی خوبشون کارامد بود، و بسیار اخلاق عالی...

سدنا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر مهربان ووظیفه شناس

سید محمد حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه بهبودی
نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو104,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه بهبودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه بهبودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه بهبودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه بهبودی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه بهبودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه بهبودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه بهبودی کجا است؟
دکتر الهه بهبودی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر الهه بهبودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه بهبودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه بهبودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه بهبودی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه بهبودی چه زمانی است؟
دکتر الهه بهبودی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه بهبودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه بهبودی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر الهه بهبودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه بهبودی 5 از 5 است.
درباره دکتر الهه بهبودی


دکتر الهه بهبودی dr elaheh behbodi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی بندرعباس هستند. مطب دکتر الهه بهبودی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه فاطمیه، روبه روی عکاسی ساسان، ساختمان اسپینال، طبقه 3، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه بهبودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632244130 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه بهبودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه بهبودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه بهبودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه بهبودی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه بهبودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.